כלים חשיבתיים להנעת העסק

כלים חשיבתיים להנעת העסק


אנשים רבים מניחים שכסף יכול לקנות הכל בעולם השיווקי והמיתוג הדיגיטלי, אך למעשה לא כך הדבר. ישנם גורמים רבים שניתן לגייס על מנת להזניק את העסק, גורמים שלא ניתן לקנות בכסף.

מוטיבציה - לאורך הזמן יוצא לי לפגוש יותר ויותר לקוחות שונים. חלקם מגיעים מלאי מוטביציה וחלקם מגיעים מיואשים ורוצים שאושיע אותם. מוטיבציה להנעת העסק קדימה היא כלי הכרחי להצלחה. המוטיבציה היא זו שתהפוך אתכם ליצירתיים יותר בהכנת התוכניות העסקיות, בהכנת תרשימים כלליים למבנה אתר רצוי ויכולת לקבל רעיונות שונים מבעלי מקצוע איתם אתם עובדים. משווק טוב הוא משווק שידע למשוך אתכם איתו ולסחוף אתכם ברעינות ובהצעות שלו לקידום ולשינוי.

יצירתיות - כאשר אנחנו מדברים על יצירתיות במקרה זה אנחנו דווקא מדברים על יכולת לקבל רעיונות מבחוץ. יצא לי להיתקל במספר רב של לקוחות ולקוחות פונציאלים שמגיעים מאוד מקובעים במחשבה ובקווי העבודה הקודמים שלהם. תקיעות מחשבתית זו מונעת מהם לשדרג ולהזניק את העסק שלהם, הן ברמה הרעיוניות חשיבתית והן ברמה הויזואלית וביכולת לקבל רעינות בעלי נראות שונה. היכולת להיות פתוחים לשינוי תפיסות בהן אחזנו עד עתה היא קריטית על מנת להתקדם למקום חדש ולמצב את העסק במקום שונה.

שונות - פרסום או קמפיין המנסה להתבלט יתר על המידה יהיה לא ברור ונהיר לקהל היעד ומנגד פרסום שנחבא לתוך ההמון היות והוא זהה ודומה לטרנדים קיימים לא ישרוד. יש למצוא את דרך המלך שמחד תשדר חדשנות ומקוריות ומנגד תחבר את המתבונן לנקודות מוכרות לו מהעבר.


#שיווקדיגיטלי #מיתוג #שיווק #עסק #מוטיבציה #יצירתיות #קמפיין

הצטרפות לרשימת תפוצה

wix expert yael benjamin
Asset 7תודה.png