💥 10 טעויות נפוצות של עסקים קטנים בבניית אתרים 💥

💥10 טעויות נפוצות של עסקים קטנים בבניית אתרים (או למה צריך עזרה מקצועית בבניית אתר)💥אתר האינטרנט הוא הפנים של העסק שלכם.

מאחר והמבקרים באתר לא מכירים את העסק שלכם, יש לכם הזדמנות מאוד קצרה לייצר רושם ראשוני חיובי שיגרום לגולשים לרצות להשאר, להתעניין וליצור קשר, ולא לפנות למתחרים.

לשם כך ריכזנו עבורכם 100 טעויות נפוצות שרצוי להמנע מהן:

1. תכנים ״מוגזמים״ - עסקים קטנים נוטים לנסות לשכנע לקוחות פוטנציואלים שהם הכי טובים באמצעות תכנים שמפארים ומשבחים את עצמם בצורה מוגזמת. זה כמובן משיג את המטרה ההפוכה. חשוב לשווק את העסק שלכם מנקודת המבט של הלקוחות ולהדגיש מה הם ירוויחו מכם.

2. מיתוג לא ממוקד - קיימת נטיה בקרב עסקים קטנים לשדר מומחיות רחבה בכל התחומים. עסקים נוטים להעביר מסר של ״אנחנו הכי טובים, הכי משתלמים, הכי חדשניים״ וכו׳. חשוב למקד את המסר, לשים דגש על תחום אחד בו אתם מובילים, ולתקשר אותו בצורה אפקטיבית.

3. אתר שלא משדר אמינות - לקוח שנכנס בפעם הראשונה לאתר לא מכיר את העסק שלכם. חשוב לייצר רושם של אתר אמין ולהפיג מיד את הסקפטיות. ניתן לעשות זאת על ידי הוספת ביקורות גולשים או לקוחות, פירוט סטטיסטיקות של מכירות, דוגמאות לפרויקטים שבוצעו וכד׳ במטרה להציג עסק מצליח ומתפתח.

4. היעדר פרטים מספקים ליצירת קשר - אם האתר שלכם לא מאפשר למבקרים ליצור אתכם קשר בקלות וביעילות, הם פשוט לא ייצרו קשר. טופס יצירת קשר טוב כולל מעט שדות חובה למילוי.

5. אסטרטגיית קידום אתרים לקויה - לקוחות צריכים להיות מסוגלים למצוא אתכם בקלות במנועי החיפוש; חשוב לייצר אסטרטגיית קידום אתרים (SEO) שתקל על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לאתר אתכם בצורה פשוטה ולא במקרה.

6. שימוש במאגרי תמונות גנריים - עסקים קטנים נוטים לחסוך בתקציבי פיתוח האתר, בין היתר על ידי שימוש בתמונות חינמיות ממאגרים גנריים. זו טעות מאוד גדולה משום שזה מעביר רושם שגוי לגבי העסק, ואף משדר חוסר יצירתיות וחדשנות. חשוב להשקיע ולהציג תמונות אותנטיות של העסק או המוצר שלכם כדי לשדר אמינות ולהציג את הדברים באופן מציאותי ומוחשי יותר.

7. שגיאות כתיב - אם האתר שלכם מכיל טעוית תחביר, שגיאות כתיב, תכנים לא ברורים או טעויות אחרות, זה משדר חוסר רצינות של העסק וחוסר תשומת לב לפרטים ובכך אתם עלולים לאבד את אמון הלקוחות שלכם. ניתן לשקול להיעזר בבעל מקצוע שיסייע לכם בכתיבת תכנים מקצועיים כדי להעלות את הרמה של האתר.

8. ממשק לא נוח - בניית אתר קוהרנטי וידידותי למשתמש הוא עניין מהותי. ניווט מבלבל בתוך האתר עלול לתסכל ולהבריח לקוחות. אתר עם ממשק טוב צריך להיות אינטואיטיבי ופשוט.

9. הימנעות מהצגת תוצאות - אתרים של עסקים קטנים נוטים להיות מאוד כלליים. חשוב להציג ללקוחות שלכם את העבודה שלכם, כיצד אתם משיגים תוצאות ומה הערך שלכם עבור הלקוח. ניתן לעשות זאת על ידי הצגת פורטפוליו של פרויקטים מוצלחים, מקרים לדוגמא וכו׳.

10. חוסר התאמה למובייל - כיום רוב האנשים גולשים מהנייד ולא מהמחשב. לכן זה הכרחי להתאים את האתר שלכם גם לפלטפורמות של מובייל (אתר רספונסיבי).

⭐️אשמח לסייע גם לכם ⭐️

www.elbenjamin.net

מקור:

http://www.onpurposeprojects.com/10-small-biz-website-erro…/

#אתראינטרנט #בנייתאתר #בנייתאתרויקס #בנייתאתרוויקס #בנייתאתרWIX #עזרהבבנייתאתר #מיתוגאתר #התאמהלמובייל #מיתוגעסקי #עריכתתוכן #מעצבאתרים #מעצבאתריWIX #אתריוויקס

הצטרפות לרשימת תפוצה

wix expert yael benjamin
Asset 7תודה.png