איך למכור מוצר וירטואלי Online?

לאחרונה פנו אלי מספר לקוחות לאחר שתהו בינם לבין עצמם איך הם יכולים למכור אונליין מוצר שהוא לא מוצר מוחשי של ממש, כזה שלא מגיע בקרטון ובאריזה יפה.

הדבר נראה להם קצת מוזר ותמוה, אבל למעשה צריך לומר שבימינו מכירת מוצרים וירטואליים כגון - סדנאות, הרצאות אונליין, קורסים דיגיטליים וקבצי אומנות היא נפוצה מאוד ופונה להרבה מאוד קהלי יעד שונים.


מה בכל זאת שונה ?

במוצר שאינו דיגיטלי עלינו להציג ללקוחות הפוטנציאלים מהם הערכים אותם אנו מביאים איתנו. החסם העיקרי הוא כי הלקוח אינו יודע מה הוא מקבל באופן מלא וחושש מלקבל חתול בשק. דבר זה נכון לגבי קורסים אינטרנטיים - לא ניתן לחשוף באופן מלא לתכני הקורס כמובן מבלי לרכוש אותו ולכן הדבר מעלה חשש.


מה הערך הגדול של מכירת מוצרים ותכנים וירטואליים?

מכירה מהסוג הנ״ל למעשה מייצרת באופן שוטף תזרים הכנסות באופן פאסיבי ללא צורך בניהול מלאי, מערך מחסנים והפצה.


מה כן ניתן לעשות על מנת להתגבר על החסמים ?

כאשר מדובר בסרטונים, הרצאות , קורסים וכו' ננסה להציג לקהל היעד מידע רב ככל הניתן אודות הרכישה - כך לדוגמא בקורסים נציג סילבוס מלא ככל הניתן לגבי תכני הקורס על מנת שהלקוח ידע באופן ברור את מפרט התועלות והערכים אותו המוצר שלכם מספק.

בנוסף עלינו לבנות רשת של אמינות - ולהציג כמות נכבדת של המלצות אמינות אודות טיב השירות / הקורס מנהני עבר.

לבסוף יש להציג את העלות בצורה ברורה וליצור תהליך תשלום וקבלת מוצר באופן נוח וברור.


אז איך מוכרים אונליין ?

הקמת מערך מכירה אונליין דורש תכנון מקדים וניהול חומרים מקדים - הקמת מערך המכירה בפועל הוא השלב האחרון לאחר שהכנו באופן מסודר את כלל החומרים הנדרשים - תכני הקורס / מערכי ההרצאה או פירוט נדיב אודות השירותים אותם אנו מציעים.

במידה ואנו מציעים אומנות דיגיטלית למכירה נכין הדמיות עם סימון watermarks לכלל היצירות על לשמור על זכויות היוצרים.


במידה ואתם מעוניינים להקים מערך למידה או מידע אונליין / להציג ולמכור אומנות במדיה הדיגיטלית נשמח לסייע! אנו מסייעים באיפיון, פיתוח, עיצוב וחיבור לסליקה עד למערך פועל ומתפקד באופן שוטף.

www.elbenjamin.net

פרסומים נבחרים